Wynajem - KAPER
KRÓTKI OPIS GALERIA
Pływając naszymi łodziami motorowymi możecie Państwo miło spędzić dzień na wodzie podziwiając malownicze zakątki krainy Wielkich Jezior Mazurskich i jej przebogatą przyrodę. Proponujemy kilkugodzinne wycieczki w czasie których dodatkowy relaks może zapewnić kąpiel lub łowienie ryb. Wybór kierunku w którym popłyniecie zależy tylko od Was. Małe zanurzenie łodzi pozwoli na przybicie do upatrzonego brzegu gdzie będzie można urządzić piknik i rozpalić ognisko.

Wypożyczane przez nas jednostki to otwartopokładowe pięcio - lub siedmioosobowe łodzie typu KAPER. Wyposażone w silniki o małej mocy nie wymagają posiadania uprawnień do ich prowadzenia. Są bardzo stabilne i łatwe w obsłudze a ich maksymalna prędkość wynosi 12 km/godz.

Łodzie wyposażone są w sprzęt ratunkowy dla wszystkich osób oraz mapę okolicznych szlaków wodnych. Przed wypłynięciem w rejs zostaną Państwo dokładnie zapoznani z obsługą łodzi.

Prosimy o dokonywanie wcześniejszej rezerwacji. W razie złej pogody rezerwacja będzie anulowana bez żadnych kosztów z Państwa strony.